Faktury otrzymane od Fakturomanii, które dotyczą abonamentu oraz e-wysyłek dodajemy jako koszt za pomocą kategorii:
KATEGORIA: USŁUGI OBCE => PODKATEGORIA: POZOSTAŁE USŁUGI. Zakup pakietu

Pakiet premium można wykupić bezpośrednio w aplikacji z modułu "Ustawienia" -> "Płatności": 

E-wysyłka

Płatności za e-rozliczenia można dokonać również w module "Ustawienia" -> "Płatności"

Automatyczne dodawanie okresu premium oraz pakietu e-wysyłek

Zarówno pakiet premium jak liczba e-wysyłek zostanie Państwu automatycznie dodana w momencie zaksięgowania płatności u pośrednika przelewy24 (zazwyczaj trwa to od 3 do 15 minut).


Po dokonaniu płatności można odświeżyć dane systemowe lub ponownie zalogować się do aplikacji celem wymuszenia odświeżenia danych.


Problemy techniczne związane z płatnością

Jeżeli występuje problem z dokonaniem płatności online z przyczyn od Państwa niezależnych, możemy Państwu wystawić fakturę pro-formę na żądanie z tradycyjnym sposobem płatności - przelewem. W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy na adres info@fakturomania.pl lub kontakt telefoniczny albo przez czat.


Niniejsza faktura pro-forma zostanie Państwu dostarczona mailowo, jednocześnie będąc dostępna w Module "Ustawienia" -> "Płatności": https://app.fakturomania.pl/ustawienia/platnosci/faktury


Umowa w formie elektronicznej

Umowa z podmiotem Fakturomania sp. z o.o. jest nawiązywana drogą elektroniczną zgodnie z postanowieniami ogólnodostępnego regulaminu Fakturomanii znajdującego się na stronie https://fakturomania.pl/regulamin .
Umowa zawierana jest na czas określony - na okres ważności wykupionego abonamentu.